O nas

14406

SZKOLIMY

Specjalizujemy się zarówno w szkoleniach otwartych jak i dedykowanych projektach szkoleniowych i doradczych in-company. Wieloletnie doświadczenie, schematy i programy edukacyjne opracowane przez naszych trenerów wewnętrznych oraz szeroki wachlarz trenerów branżowych z którymi współpracujemy na co dzień powoduje, iż jesteśmy w stanie podjąć się każdego projektu szkoleniowo-doradczego. Referencje naszych klientów są najlepsza oceną naszej pracy.

DORADZAMY
Niepewność otoczenia i ciągle zmieniające się warunki w których funkcjonują polskie firmy powoduje, iż zarządzanie firmą to w rzeczywistości ciągłe poszukiwanie koncepcji, strategii i narzędzi służących budowaniu ścieżki rozwoju i osiągnięciu przewagi konkurencyjnej. Sukcesywnie obserwujemy proces, kiedy zasoby ludzkie stają się zyskują jedną z fundamentalnych ról jeżeli chodzi o rozwój firmy. Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w budowaniu długofalowej strategii opartej na wiedzy i ciągłym rozwoju zasobów ludzkich firmy.

ROZWIJAMY
Fundusze europejskie stały się kamieniem milowym który decyduje nie tylko o stopniu wzrostu gospodarczego w skali krajowej, ale przede wszystkim stały się szansą  na zwiększenie aktywności inwestycyjnej, rozwój rynku pracy oraz podjęcie strategicznych decyzji rozwojowych przez polskich przedsiębiorców i organizacje. Od wielu lat sukcesem zajmujemy się pisaniem wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Orinoko Szkolenia & Doradztwo
ul. Szpitalna 4, 45-010 Opole
Telefon: 77 551 38 48
Fax: 77 551 38 48

Zapraszamy w godzinach
od 8:00 do 16:00

E-mail: szkolenia@orinoko-szkolenia.pl